en az 3 karakter olmalıdır

DONANIM ÖZELLİKLERİ

Uzun yolları kolayca katebileceğiniz kadar konforlu, yol boyunca sizi koruyacak kadar güvenli!

 • V4 VTEC Motor

  DETAY
 • LED Aydınlatma

  DETAY
 • Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

  DETAY
 • ABS

  DETAY
 • Elcik Isıtma

  DETAY
 • Ayarlanabilir Sele

  DETAY
Yakıt Tasarrufu ve Güç İçin V4 VTEC Motor

Yakıt Tasarrufu ve Güç İçin V4 VTEC Motor

Çevreci LED Aydınlatma

Çevreci LED Aydınlatma

Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

Honda Seçilebilir Tork Kontrolü

Honda VFR800X Crossrunner içerisinde yer alan 2 kademeli HSTC, düzenli olarak ön ve arka tekerleklerin devrini takip eder. Eğer ön ve arka tekerlekler arasında herhangi bir çekiş farkı oluşursa devreye girip motor gücünü optimize eder. Böylece arka tekerlekte herhangi bir çekiş kaybı yaşanmaz. Yüksek ve düşük tork kontrol seviyelerinden birini seçip HSTC’nin dilediğiniz zaman devreye girmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz devre dışı bırakmanız da mümkünüdür.

Güvenli Sürüşe Yardımcı Olan ABS

Güvenli Sürüşe Yardımcı Olan ABS

Üşümenizi Önleyecek Elcik Isıtma

Üşümenizi Önleyecek Elcik Isıtma

Yüksekliğini Ayarlayabileceğiniz Sele

Yüksekliğini Ayarlayabileceğiniz Sele

TEKNİK ÖZELLİKLER

Motor

Motor

Motor Tipi

Sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, 16 supaplı, 90° derece açılı V4 silindirli, DOHC

Maksimum Güç

79 kW @ 10.250 d/d

Maksimum Tork

77 Nm @ 8.500

Şanzıman Tipi

6 İleri Manuel Vites (MT)

Ölçüler

Ölçüler

Uzunluk x Genişlik x Yükseklik (mm)

2.190 x 870 x 1385

Sele Yüksekliği (mm)

835/815 (standart pozisyon/alçak pozisyon)

Dingil Mesafesi (mm)

1475

Boş Ağırlık

244 kg

Yakıt Kapasitesi (lt)

20.8

Lastikler

Lastikler

Frenler (Ön/Arka)

2 kanal ABS, 310 mm x 4.5 mm çift yönlü 4 piston kaliperli hava kanallı hidrolik disk / 256 mm x 6 mm iki piston kaliperli hidrolik disk

Lastikler (Ön/Arka)

120/70ZR17M/C 58W / 180/55ZR17M/C 73W

Süspansiyon (Ön)

Hidrolik sönümleme ve geri basma ayarlı 43 mm HMAS kartuş tipi ters teleskobik çatal, 131 mm hareket mesafesi, 145 mm strok

Süspansiyon (Arka)

35 nokta uzaktan kumandalı hidrolik sönümleme ve geri basma ayarlı HMAS amortisörlü Pro-Link®, 148 mm hareket mesafesi

 Yükseliş İzmir Kırmızı

RENK SEÇİMİ

Lütfen bir renk seçin

Kırmızı

Siyah

SIKÇA SORULAN SORULAR

Honda VFR800X Crossrunner Kimler İçin Uygun?

782 cc’lik motor hacmi ile 10.250 devirde 79 kW güç üretebilen ve bu nedenle de oldukça güçlü bir motosiklet olan Honda VFR800X Crossrunner, uzun mesafeler katetmek ya da şehir içerisinde yüksek performanstan yararlanmak isteyenler için en uygun seçimlerden biridir. Buna ek olarak deneyimi 500 cc’den fazla güç üretebildiği için A sınıfı ehliyete sahip olan sürücüler için uygundur. Ayrıca motosiklet ile ilgili güvenli sürüş eğitimlerinin alınmış olması Honda tarafından önerilir. Çünkü VFR800X Crossrunner, üretebildiği maksimum güç sayesinde kısa sürede 100 km/s hıza ulaşabilir.

Honda VFR800X Crossrunner Avantajları Nelerdir?

Honda VFR800X, Honda mühendislerinin geliştirdiği ön grenaj ve yan kaplamalar sayesinde aerodinamik kapasite bakımından öncü bir motosiklet modelidir. Buna ek olarak yine Honda mühendisleri tarafından geliştirilen V4 VTEC motoru ile devrinize göre supap sayısını sınırlandırır ve yakıt ekonomisi yapmanızı sağlar. Motosikleti her çalıştırdığınızda devreye giren HTSC ise güvenli bir sürüş yapabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz çekiş kontrolünü sunar. 

Honda VFR800X Crossrunner Şehir İçerisinde Kullanılır mı?

Honda VFR800X Crossrunner hem şehir içi hem de şehir dışında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayarlanabilir selesi ile sürüş koşullarınıza göre seleyi yükseltip alçaltabileceğiniz şekilde tasarlanan VFR800X Crossrunner, şehir içerisinde düşük yakıt tüketimi ile öne çıkar. Ayrıca yüksek performanslı bir adventure motor olması sayesinde de uzun mesafeleri katederken hızlıca süratlenebilmesi ile en önemli yardımcınız olur. 

Honda VFR800X Crossrunner Bakımı Nasıl Yapılır?

Honda motosiklet ailesinin tüm üyeleri, uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış parça ve materyallerle imal edilir. Ancak bu parça ve materyallerin zaman içinde düzenli olarak kontrol edilmesi ve gerekiyorsa değiştirilmesi önerilir. Böylece büyük bir sorun ile karşılaşılmaz ve motosikletler uzun süre güvenle kullanılabilir. Honda motosiklet ailesinin üyelerinin tamamı için değişen kontrol süreleri vardır. Honda VFR800X’in periyodik bakım sürelerini kullanım kitapçığı aracılığı ile öğrenebilirsiniz. 

Honda VFR800X Crossrunner Kredi ile Alınır mı?

Diğer tüm Honda modellerinde olduğu gibi Honda VFR800X Crossrunner’ı da taşıt kredisi kullanarak satın almanız mümkün. Ancak yasal mevzuat nedeniyle VFR800X Crossrunner’ın tüm ücretini kredi ile karşılamanız mümkün değildir. Yasal mevzuata göre 100 bin TL’nin altında bir motosiklet alacaksanız toplam tutarın %70’i oranında kredi çekebilirsiniz. Eğer satın alacağınız motosiklet 100 bin TL’nin üzerinde bir fiyata sahipse toplam tutarın %50’si oranında kredi çekmeniz mümkündür. VFR800X Crossrunner’ı kredi ile almak için uygun bir teklif arıyorsanız Honda motosiklet kampanyalarını takip edebilirsiniz.